Misja

Misja

Akademia MM

MISJA AKADEMII

sep

Akademia Sportu Michała Maliszewskiego swą działalność zapoczątkowała w 2009r. Inspiracją do jej powstania była pasja i miłość do sportu przez ludzi współtworzących Akademię.

Do naszych głównych celów zaliczamy:
 • Promowanie sportu.
 • Podniesienie poziomu zdrowia i sprawności fizycznej naszych wychowanków.
 • Dbałość o higienę osobistą, kulturę bycia i bezpieczeństwo.
 • Tworzenie nawyków aktywnej rekreacji.
 • Wszechstronny rozwój psychofizyczny.

Pierwsze projekty, jakie zorganizowaliśmy to obozy sportowe dla dzieci. Do tej pory naszym sztandarowym „produktem”, który cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem jest obóz sportowo-surwiwalowy. Nasza działalność to nie tylko jednak organizacja obozów dla dzieci i młodzieży. Nasza pasja do sportu kieruje nas w kolejne obszary tej bardzo bogatej dziedziny.

Chęć bycia coraz lepszym powodowała, że rozpoczęliśmy wdrażanie na rynek nowych pomysłów, które dzięki naszemu optymizmowi i profesjonalizmowi spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem.

Tak więc z roku na rok wachlarz naszych propozycji systematycznie jest poszerzany. Nasza oferta wzbogacana jest nowymi projektami, a ich zasięg zatacza coraz szersze kręgi.

Akademia Sportu Michała Maliszewskiego to dzisiaj przede wszystkim:

Kuźnia Piłkarska

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży proponujemy programy szkoleniowe, które mają za zadanie identyfikację oraz rozwój talentów piłkarskich.

Oferta zajęć w Kuźni Piłkarskiej obejmuje:

 • Treningi indywidualne lub w małych grupach
 • Analiza video treningu
 • Platforma internetowa
 • Analiza video gier
 • Ocena zawodnicza
 • Portfolio video zawodnika

Kliknij i przejdź do Kuźni Piłkarskiej

 
Sportowe Przedszkole

To propozycja dla przedszkoli, w których nasza kadra prowadzi zajęcia sportowe, ukierunkowane na rozwój wszystkich układów i narządów oraz cech motorycznych maluchów takich jak: szybkość, zwinność, skoczność, koordynacja etc. Prowadzimy zajęcia oparte na grach i zabawach ruchowych / piłce nożnej / gimnastyce / tańcu.

Obozy dla dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom dzieci w różnym wieku, organizujemy obozy o różnych profilach.  Naszymi najpopularniejszymi obozami są: obozy rekreacyjne, obozy sportowo – surwiwalowe, obozy piłkarskie.

Półkolonie

To nasza kolejna propozycja, która jest świetną alternatywą dla tych dzieci, które swoje wakacje letnie bądź zimowe spędzają w mieście. Bogaty program sportowy / kulturalny / dydaktyczny powoduje, że dzieciaki mają okazję do bardzo ciekawego spędzenia czasu wolnego.

Zielone Szkoły

Oferta skierowana do dyrektorów oraz nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych oraz ponad podstawowych. Proponujemy organizację wycieczek 3, 4, oraz 5 dniowych podczas, których w bardzo intensywny oraz ciekawy sposób wypełnimy uczniom czas. W naszej ofercie zajęć programowych znajdują się zajęcia edukacyjne, sportowe, surwiwalowe, rekreacyjne, przygodowe, integracyjne.

Zainteresowanie naszą Akademią ciągle rośnie, dostajemy coraz więcej zapytań i zgłoszeń do naszych programów. Zdajemy sobie sprawę, iż wymagania wobec naszych działań są coraz większe dlatego też, dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. W trakcie przygotowań są kolejne programy, których realizacja stanowi dla nas wyzwanie i napędza do dalszego działania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych programów.