Misja

Akademia Sportu Michała Maliszewskiego swą działalność zapoczątkowała w 2009r. Inspiracją do jej powstania była pasja i miłość do sportu przez ludzi współtworzących Akademię.

Do naszych głównych celów zaliczamy:

  • Promowanie sportu.
  • Podniesienie poziomu zdrowia i sprawności fizycznej naszych wychowanków.
  • Dbałość o higienę osobistą, kulturę bycia i bezpieczeństwo.
  • Tworzenie nawyków aktywnej rekreacji.
  • Wszechstronny rozwój psychofizyczny.

Pierwsze projekty, jakie zorganizowaliśmy to obozy sportowe dla dzieci. Do tej pory naszym sztandarowym „produktem”, który cieszy się co roku ogromnym zainteresowaniem jest obóz sportowo-surwiwalowy. Nasza działalność to nie tylko jednak organizacja obozów dla dzieci i młodzieży. Nasza pasja do sportu kieruje nas w kolejne obszary tej bardzo bogatej dziedziny. Chęć bycia coraz lepszym powodowała, że rozpoczęliśmy wdrażanie na rynek nowych pomysłów, które dzięki naszemu optymizmowi i profesjonalizmowi spotkały się z dużym uznaniem i zainteresowaniem.

Tak  więc z roku na rok wachlarz naszych propozycji systematycznie jest poszerzany. Nasza oferta wzbogacana jest nowymi projektami, a ich zasięg zatacza coraz szersze kręgi.

Akademia Sportu Michała Maliszewskiego to dzisiaj przede wszystkim:

  • Akademia Małego Piłkarza

Czerpiąc z doświadczenia naszych Trenerów proponujemy profesjonalne treningi piłkarskie dla dzieci, oparte na najnowocześniejszych trendach i metodologiach szkoleniowych.

  • Sportowe Przedszkole

To propozycja dla przedszkol, w których nasza kadra prowadzi zajęcia sportowe, ukierunkowane na rozwój wszystkich układów i narządów oraz cech motorycznych maluchów takich jak: szybkość, zwinność, skoczność, koordynacja. Prowadzimy zajęcia oparte na grach i zabawach ruchowych / piłce nożnej / gimnastyce / tańcu.

  • Obozy dla dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom dzieci w różnym wieku, organizujemy obozy o różnych profilach.  Naszymi najpopularniejszymi obozami są: obozy rekreacyjne, obozy sportowo – surwiwalowe, obozy piłkarskie.

  • Półkolonie

To nasza kolejna propozycja, która jest świetną alternatywą dla tych dzieci, które swoje wakacje letnie bądź zimowe spędzają w mieście. Bogaty program sportowy / kulturalny / dydaktyczny powoduje, że dzieciaki mają okazję do bardzo ciekawego spędzenia czasu wolnego.

Zainteresowanie naszą Akademią ciągle rośnie, dostajemy coraz więcej zapytań i zgłoszeń do naszych programów. Zdajemy sobie sprawę, iż wymagania wobec naszych działań są coraz większe dlatego też, dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. W trakcie przygotowań są kolejne programy, których realizacja stanowi dla nas wyzwanie i napędza do dalszego działania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych programów.