Atrakcje

Na naszych obozach nie ma mowy o nudzie. Nasze obozy rekreacyjne i surwiwalowe wypełnione są wieloma atrakcjami. Dzieci zawsze mają prawo wyboru zajęć w których chcą wziąć udział.

Wszystkie atrakcje surwiwalowe realizowane są przez firmę ”Makar”, która posiada odpowiednie uprawnienia państwowe do prowadzenia tego typu zajęć. Usługi tej firmy gwarantują jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. We wszystkich atrakcjach udział może wziąć każdy uczestnik obozu, bez względu na wiek i płeć. Atrakcje linowe prowadzone są w pełnej asekuracji uczestników.


Paint Ball
Gra, w której rywalizują dwa zespoły. Drużyny mają do wykonania jedno z kilku zadań. Zadania dostosowane są do wieku i sprawności fizycznej uczestników. Uczestnicy wyposażeni są w maski, markery i stroje ochronne. Gra, która wzbudza wielkie emocje wśród naszych wychowanków i cieszy się bardzo dużą popularnością.

 

 

Zjazd linowy do wody
Kolejna atrakcja, która cieszy się dużym powodzeniem u naszych wychowanków. Świetnie odnajdują się w niej nasi najmłodsi uczestnicy. Momentem kulminacyjnym zjazdu linowego jest „wejście” uczestnika do wody.

 

 

 

Zjazd linowy z ambony
Atrakcja bardzo podobna do zjazdu linowego do wody. W tym przypadku jednak uczestnicy pokonują dłuższy dystans, tym samym osiągają większą prędkość.

 

 

 

Zejście po ścianie
Nasi wychowankowie muszą za pomocą systemu linowego, wykorzystując powierzchnie boczną ambony, sprawnie zejść z samej góry na ziemię.

 

 

 

Przejście linowe nad wodą
W tym przypadku uczestnicy muszą przejść nad wodą z jednego brzegu, na drugi. Atrakcja w której trzeba wykazać się ogólną sprawnością fizyczną, sprytem i siłą.

 

 

 

Most zaufania
Uczestnicy dobrani w pary przemieszczają się do przodu na specjalnie przygotowanych pasach linowych. Powodzenie zadania uzależnione jest od wzajemnego zaufania uczestników, oraz ich koordynacji i równowagi.

 

 

 

Jeepy
Otwarte jeepy, mogące pomieścić na swoim pokładzie kilkanaście osób, przemierzają bardzo trudną, kretą, mokrą trasę. Kierowcy jeepów starają się w czasie podróży również o dodatkowe atrakcje, w których uczestnicy muszą się wykazywać.

 

 

Małpie drzewo
Uczestnicy mają za zadanie wspiąć się na specjalnie przygotowanych drzewach na ich szczyt. Na drzewach montowany jest system uchwytów, które mają pomóc w wykonaniu zadania. Nie mniej jednak zadanie zaliczyć w całości mogą jedynie najsprawniejsze dzieci.

 

 

Kule wodne
Uczestnicy pojedynczo wchodzą do specjalnych kul, napompowanych powietrzem. Każde dziecko przez kilka minut może biegać w kuli po wodzie, lub terenie.

 

 

 

Przeprawa bagienna
Atrakcja, którą proponujemy uczestnikom na koniec obozu. Grupa wraz z przewodnikami pokonuje ekstremalną trasę po bagnach, na której czyha wiele niespodzianek.

 

 

 

Park linowy
Nasi uczestnicy mogą również pobawić się na nowo wybudowanym parku linowym, w którym są trzy trasy  o różnym stopniu trudności. Zielona trasa – stosunkowo prosta, następnie niebieska. Na czerwonej trasie parku linowego trzeba wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale i dużą odwagą.

 

 

 

Zjazd tyrolski

Ponad 200 metrowy zjazd linowy nad Zalewem Janowskim; jednoetapowa tyrolka, która zaczyna się na wysokości 13 metrów nad ziemią pozwala na przyjemną i szybką przejażdżkę nad Zalewem i plażą; zjazd odbywa się w pełnym uzbrojeniu (uprząż, kask, track).

 

 

Diabelskie wahadło
Nie na darmo nazywane diabelskim – pojedynczy lub tandemowy skok z wysokości 16 metrów pozwalający doznać w trakcie spadania stanu przeciążenia 3g; wahadło umożliwia podziwianie panoramy Janowa Lubelskiego z zapierającą dech w piersiach prędkością; korzystanie z ogromnej huśtawki odbywa się po wcześniejszym uzbrojeniu (uprząż, kask).

 

 

Skok pionowy Power Fan
Pionowy skok w dół z progresywnym systemem hamowania, który odbywa się na linie kevlarowej z wysokości 13 metrów i dochodzi do prędkości 50km/h; skok przebiega w pełnym uzbrojeniu (uprząż, kask).

 

 

 

 

Nasze obozy zapełnione są również innymi atrakcjami sportowymi, takimi jak:

Gra w piłkę nożną                 Gra w badmintona                 Gra w beach soccer
           
            

Gra w tenisa stołowego       Jazda konna                           Kajaki/rowerki wodne
           
            

 

Nasze obozy to nie tylko oczywiście sport. Poza zajęciami sportowymi na nasze dzieciaki czeka również wiele innych atrakcji, np.:

Dyskoteki                                Karaoke                                  Gry dydaktyczne
           
            

Gry terenowe                          Plażowanie                            Basen
           
            

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane na naszych obozach.