Dla rodziców

Dla rodziców

OBOZY

Dla rodziców

sep
Podstawa prawna działalności

Firma Akademia Sportu Michał Maliszewski swą działalność turystyczną (wycieczki, obozy, zielone szkoły etc.) prowadzi na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 2056. Przedmiot działalności: organizator turystyki. Zasięg terytorialny wykonywanej działalności na: organizowanie imprez turystycznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym imprez zagranicznej turystyki przyjazdowej. Dodatkowo firma posiada wykupioną gwarancję ubezpieczeniową turystyczną, która również jest zgodnie ze stanowiącym prawem warunkiem niezbędnym do organizacji ww. imprez turystycznych.

Uczestnicy

Na nasze cykliczne obozy rekreacyjne i surwiwalowe zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 6-15 lat. Pozostałe letnie inicjatywy często proponowane są szerszemu gronu młodzieży.

Zajęcia programowe

Na naszych obozach nie ma mowy o nudzie i bezczynności. Program obozów ułożony jest zawsze w taki sposób, by dzieciaki cały czas miały co robić, wykorzystujemy każdą, nawet najkrótszą chwilę. Koncentrujmy się nad tym, by zapewnić naszym pociechom odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego, dostosowanego do możliwości, sprawności fizycznej i wieku Proponujemy bardzo szeroką gamę zajęć programowych, które dzieci mogą wybrać wg własnych upodobań i zainteresowań. Na naszych obozach zawsze coś się dzieje!

Kadra

Na naszych obozach zawsze zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, trenerską, instruktorską oraz medyczną (absolwenci AWF Warszawa – kierunek wychowanie fizyczne i fizjoterapia). Wszystkie zajęcia prowadzone są przez trenerów/instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia państwowe.

Opieka medyczna

W trakcie trwania obozu zapewniamy opiekę medyczną, która jest do dyspozycji na terenie ośrodka.

Leki

Dzieci nie mogą posiadać lekarstw przy sobie. Lekarstwa wraz z napisanym imieniem i nazwiskiem oraz dawkowaniem należy zapakować w małą torebkę i przekazać opiekunom przed wyjazdem. Dopilnujemy, aby dziecko brało lekarstwa w odpowiednim czasie.

Odpoczynek

Oprócz bogatego programu dydaktyczno-sportowego, zapewniamy dzieciom również odpowiedni odpoczynek. Na naszych obozach obowiązuje cisza poobiednia (1,5h), natomiast cisza nocna trwa od godz. 22.00 do 08.00. Niezbędne przerwy w zajęciach obowiązują wszystkich, niezależnie od wieku uczestników i charakteru obozu.

Wyżywienie

W czasie trwania naszych obozów zapewniamy pełne wyżywienie. 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Nasi najmłodsi uczestnicy są bacznie pilnowani, tak by byli zawsze najedzeni. Bez względu na charakter obozu nasi uczestnicy mają zawsze zapewnione napoje.

Zakwaterowanie

Korzystamy tylko ze sprawdzonych obiektów kolonijnych, bądź hotelowych. Wszystkie pokoje lub domki posiadają pełen węzeł sanitarny. Dodatkowo, dzieci do 8 roku życia kwaterowane są tuż obok wychowawcy! Ośrodek wypoczynkowy w Janowie Lubelskim oferuje warunki kolonijne, jego wielki plus to przede wszystkim położenie. Ośrodek umiejscowiony jest w lesie, a dookoła otacza go woda.

Odwiedziny rodziców

Nie przewidujemy odwiedzin dzieci przez rodziców.  Zapewniamy świetną opiekę pedagogiczno-trenerską. Dzieci, których rodzice nie mają możliwości odwiedzin, będą czuły się nie komfortowo, widząc kolegów i koleżanki do których przyjeżdżają rodziny.

Pomoc w codziennych czynnościach

Ponieważ wielu naszych małych gości wyjeżdża na swój pierwszy wypoczynek, przykładamy szczególną uwagę do tego w jakim stopniu każdy z nich jest samodzielny. Do podstawowych obowiązków wychowawców jest dbanie o należytą higienę dzieci, czystość ich ubrań, pokoi. Często wychowawcy jedzą posiłki przy stolikach razem z dziećmi, aby pomagać dzieciom podczas posiłków.

Transport

Współpracujemy tylko z przewoźnikami gwarantującymi usługi najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę komfort jazdy, postoje podczas przejazdu dostosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży.

Skąd jest wyjazd?

Miejsce wyjazdu na obóz to Warszawa

Czy sam mogę przywieźć dziecko na obóz?

Tak, mogą Państwo osobiście przywieźć dziecko na obóz. Transport osobisty nie pomniejsza jednak kosztu związanego z obozem.

Urząd kontrolujący

Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do odpowiednich instytucji państwowych nadzorujących tego typu placówki – spełniamy wszystkie wymogi prawne. Współpracujemy z ośrodkami w pełni przystosowanymi do organizacji ciekawych, bezpiecznych obozów. Każdy obóz zgłaszany jest do Urzędu Kontrolującego, czyli Kuratorium Oświaty. Z satysfakcją informujemy, że nigdy nie było żadnych zastrzeżeń, co do ich przebiegu. Wręcz przeciwnie, często spotykaliśmy się z uznaniem za rzetelność w przygotowaniu obozów.

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy naszych obozów zostają ubezpieczeni przez naszą firmę. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia.

Regulamin

Każdy uczestnik obozu, jak również jego rodzic zobowiązany jest do podpisania regulaminu, który będzie funkcjonował podczas obozu i którego wychowankowie muszą przestrzegać.

Telefony i inne urządzenia RTV

Na obóz dzieci mają prawo zabrać telefony komórkowe lub inny sprzęt RTV. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zagubione rzeczy. Telefony komórkowe są zbierane uczestnikom obozu i wydawane raz na 2-3 dni. Przy czym dziecko, które ma potrzebę skontaktowania się z rodzicami, oczywiście zawsze taką możliwość otrzyma.

Zasięg telefonii komórkowej

We wszystkich ośrodkach z którymi współpracujemy jest zasięg telefonii komórkowej.

Pakiety dodatkowe

Pakiety dodatkowe są propozycją dla tych rodziców, którzy chcieliby wzbogacić rodzinne zasoby o świetną pamiątkę z wyjazdu dziecka na obóz.

Pierwszy pakiet to zakup 100 specjalnie dedykowanych zdjęć z udziału dziecka w licznych atrakcjach obozowych. Świetna pamiątka, która odda radość, emocje, uśmiech dziecka podczas zabawy na naszym obozie.

Kolejny pakiet to zakup filmu video, który tworzymy i montujemy podczas obozu. Film zawiera fragmenty z udziałem dziecka w atrakcjach obozowych, ponadto wzbogacony jest podkładem muzycznym.
Zarówno zdjęcia, jak i materiał video przekazywany jest uczestnikowi ostatniego dnia obozu.

Pakiety promocyjne

Rodzicom naszych podopiecznych proponujemy skorzystanie z pakietów promocyjnych. Zniżka przysługuje rodzicom, którzy:

  • po raz kolejny zapiszą swoje dzieci na nasz obóz,
  • zapisują na nasze obozy więcej niż jedno dziecka,
  • zapiszą i opłacą udział dziecka przed wyznaczonym terminem.
Zebranie informacyjne

Przed każdym obozem organizowane są zebrania informacyjne, na które zapraszani są rodzice zapisanych na obóz dzieci. Na zebraniach rodzice dowiadują się o wszystkich najważniejszych informacjach dotyczących wyjazdu dziecka na obóz. Zebrania to również świetna okazja do tego, by rodzice poznali pełną kadrę pedagogiczną i usłyszeli odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania. Na zebraniu rodzice proszeni są o przekazanie kart obozowych, jak również badań lekarskich dzieci.

Zapisy

Dzieci można zapisywać na obóz osobiście u organizatora – Pana Michała Maliszewskiego, bądź drogą telefoniczną (nr telefonu w dziale kontakt). Zgłoszenia można dokonać również poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie. Potwierdzeniem rezerwacji jest przekazanie karty uczestnika obozu, oraz wpłacenie zaliczki. Wpłaty pozostałej kwoty należy dokonać na 3 tygodnie przed wyjazdem dziecka na obóz.

Pieniądze dla Dzieci

Na terenie ośrodków są sklepiki ze słodyczami. Umowna wysokość kieszonkowego to 50 zł.

Cena

Koszt obozu zawiera wszystkie opłaty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, opieką kadry trenerskiej, pedagogicznej oraz medycznej, ubezpieczeniem NNW i programem.

Dopłaty do obozów

Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W ramach ceny dzieci otrzymują dostęp do całego programu obozu, wszystkich atrakcji ośrodka, oraz pracę wychowawczo-szkoleniową. Dzieci mają zagwarantowane całodzienne wyżywienie oraz dostęp do napoi.

Rachunki

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka w obozie otrzymacie Państwo rachunek. Dane do rachunku należy przynieść na zbiórkę przed wyjazdem.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na facebooku. Znajdziecie tam Państwo m.in. najświeższe informacje dotyczące naszych inicjatyw, relacje z zorganizowanych obozów.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

W przypadkach nagłych kontakt 24h z organizatorem pod numerem 503 66 77 44