Dlaczego My?

Dlaczego My?

obozy

Dlaczego My?

sep

Nasza działalność opiera się na ponad 10 letnim doświadczeniu, w naszych wycieczkach, obozach wzięło udział ponad 1000 uśmiechniętych dzieci.

Wyjazdy z Akademią Sportu Michała Maliszewskiego to niewątpliwie miło spędzony czas podczas aktywnego wypoczynku na łonie natury. Proponujemy wiele ciekawych zajęć (m.in. sportowych, surwiwalowych, przyrodniczych), odrobinę zwiedzania oraz profesjonalną obsługę.

Co zapewniamy?
 • Wyjątkową lokalizację wycieczek
 • Zakwaterowanie w nowym ośrodku turystycznym
 • 3 posiłki dziennie + podwieczorek
 • Wykwalifikowaną kadrę instruktorską i trenerską
 • Najbogatszy program zajęć
 • Organizację zajęć każdego dnia
 • Transport autokarem
 • Challenge obozowe z nagrodami
 • Fotorelacje i videorelacje każdego dnia
 • Niezapomniane emocje!
Dlaczego jedziemy do Janowa Lubelskiego?

Janów Lubelski położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego, południowego skraju Wyżyny Lubelskiej oraz Równiny Biłgorajskiej, czyli północnego krańca Kotliny Sandomierskiej. Miasto znajduje się nad rzeką Białką. Na południe od Janowa Lubelskiego rozciągają się Lasy Janowskie, stanowiące zachodnią część kompleksu leśnego Puszczy Solskiej.

Lasy Janowskie – lasy kompleksu obejmują powierzchnię ok. 31 tys. ha, położone są w północno-wschodniej części Kotliny Sandomierskiej u podnóża Roztocza Zachodniego. Skarbiec Leśny to malownicze tereny poprzecinane dolinami rzek z licznymi wzniesieniami wydmowymi i torfowiskami. Zobaczymy tu przepiękne rezerwaty takie jak „Imielty Lug”, „Łęka” czy „Szklarnia” posiadające ok. 2000 ha śródleśnych stawów oraz bogatą faunę (bobry, wydry, głuszce, wilki, czarne bociany) i florę (rosiczka, widłaki, storczyki, soplówki).

Czyste, naturalne środowisko wodne i leśne, które stanowi bór sosnowo -jodłowy oraz liczne szlaki turystyczne stwarzają duże możliwości aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych, rowerowych i jeździectwa. Lasy Janowskie to również jedno z największych partyzanckich pól bitewnych II wojny światowej oraz Powstania Styczniowego.

Dlaczego mieszkamy w ZOOM PRZYGODY?

Miejscem zakwaterowania naszych grup jest Ośrodek Zoom Przygody położony w centrum Lasów Janowskich w pobliżu zalewu, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany co znacznie poprawia bezpieczeństwo uczestników. Na terenie znajduje się stołówka, dwie wiaty, miejsce ogniskowe, boisko do siatkówki, sala gimnastyczna wyposażona w stoły do tenisa, piłkarzyki stołowe, rzutnik z ekranem, sprzęt dyskotekowy, mega darta oraz wiele innych urządzeń rekreacyjnych.
Pawilon hotelowy wyposażony w 16 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, TV. Wszystkie pokoje znajdują się na jednej kondygnacji. Na dolnej kondygnacji znajduje się dodatkowo stołówka oraz świetlica. Ponadto do dyspozycji gości są również chaty w stylu góralskim oraz domki drewniane co w sumie daje ponad 200 miejsc noclegowych.

Dlaczego korzystamy z ZOOM Natury?

Wizytówką Janowa Lubelskiego jest niewątpliwie projekt Zoom Natury, który znajduje się 200m od miejsca naszego zakwaterowania.

Zoom Natury to:
 • ogromny park rekreacji (o powierzchni ponad 10 ha) położony nad Zalewem Janowskim
 • przepiękna, piaszczysta, powydmowa plaża ciągnąca się na przestrzeni  500 metrów
 • plac pozytywnej energii, pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością
 • jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce parków Linowych
 • nowoczesne laboratoria edukacyjne łączące aktywne poznawanie świata z zabawą

Zoom Natury powstał dla ludzi ciekawych świata, tych małych i tych dużych. Jest to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą ze swoimi dziećmi mądrze spędzić swój wolny czas. Tutaj może się spotykać grupa przyjaciół i przeżyć niezapomniane chwile oraz poznać ciekawych ludzi. Zapraszamy do ZOOMu pasjonatów – ornitologów, przyrodników, ekologów, ogrodników, zielarzy, fotografów, odkrywców, poszukiwaczy przygód i niezwykłych wrażeń. Zoom Natury powstał dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać swój wolny czas oraz potrafią cieszyć się słońcem i przyrodą.