Dla rodziców

Dla rodziców

PÓŁKOLONIE

Dla rodziców

sep
Uczestnicy

Na nasze półkolonie zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 6-13 lat. Udział młodszych dzieci w półkoloniach jest możliwy w przypadku, gdy jest na nich również starsze rodzeństwo.

Zajęcia programowe

Zajęcia odbywają się wg planu dnia. Każdy dzień niesie za sobą nowe atrakcje. Pełnimy opiekę nad Państwa dziećmi przez 8 godzin dziennie. Dzieci po przyjeździe na miejsce zbiórek biorą udział w licznych zajęciach sportowych, kulturalnych. W między czasie dzieci spożywają pyszny posiłek. Możliwa jest zmiana wcześniej podanego planu. Jesteśmy otwarci na sugestie dzieci. W przypadku obfitych opadów deszczu na bieżąco modyfikujemy plan dnia.

Kadra

Na naszych półkoloniach zawsze zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, trenerską, instruktorską oraz medyczną (absolwenci AWF Warszawa – kierunek wychowanie fizyczne i fizjoterapia). Wszystkie zajęcia przez nas proponowane prowadzone są przez trenerów/instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia państwowe.

Wyżywienie

W czasie trwania naszych półkolonii dzieci spożywają obiad składający się z dwóch dań. Obiad przygotowywany jest przez „Dom Weselny w Ogrodach” z którym współpracujemy od dawna. Gorące posiłki dowożone są na miejsce zbiórek. Dzieci w ciągu dnia mają również zapewnione gorące i ciepłe napoje. Pierwszego dnia turnusu ustalamy wspólnie z podopiecznymi menu na kolejne dni.

Nasza baza

Miejscem zbiórek, spożywania posiłków, przeprowadzania zajęć sportowych jest Kompleks Sportowy „Polonia” Warszawa i tereny jemu przyległe. Ul. Konwiktorska 6 Warszawa, Muranów.

Dojazd do nas

Kolej i metro
stacja Dworzec Gdański – pieszo 10 minut

Autobusy
linie 116, 178, 222, 227, 503, N44 (przystanek Muranowska, tuż przy stadionie)
linia 157 (przystanek Muranowska, róg Andersa i Stawki) – pieszo 3 minuty
linie 500, N12, N62 (przystanek Dworzec Gdański) – pieszo 10 minut

Tramwaje
linie 4, 6 (przystanek KS Polonia, tuż przy stadionie)
linie 4, 15 (przystanek Muranowska, róg Andersa i Stawki) – pieszo 3 minuty
linie 1, 16, 28 (przystanek Dworzec Gdański) – pieszo 10 minut

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii zostają ubezpieczeni przez naszą firmę. Nie ma potrzeby dodatkowego ubezpieczenia.

Regulamin

Każdy uczestnik półkolonii jak również jego rodzic zobowiązany jest do podpisania regulaminu, który będzie funkcjonował podczas półkolonii i którego wychowankowie muszą przestrzegać.

Zebranie informacyjne

Przed każdymi półkoloniami organizowane są zebrania informacyjne, na które zapraszani są rodzice zapisanych dzieci. Na zebraniach rodzice dowiadują się o wszystkich najważniejszych rzeczach. Zebrania to również świetna okazja do tego, by rodzice poznali pełną kadrę pedagogiczną i usłyszeli odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania..

Zapisy

Dzieci można zapisywać na półkolonie osobiście u organizatora – Pana Michała Maliszewskiego, bądź drogą telefoniczną (nr telefonu w dziale kontakt). Zgłoszenia nadsyłane drogą mailową nie będą przyjmowane. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki. Wpłaty pozostałej kwoty należy dokonać na 3 tygodnie wakacjami.

Cena

500zł od osoby za jeden turnus. 400zł za każdy kolejny turnus.

Dopłaty do półkolonii

Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W ramach ceny dzieci otrzymują dostęp do całego programu półkolonii, wszystkich atrakcji, pracę wychowawczo-szkoleniową, posiłek, napoje oraz ubezpieczenie NNW.

Rachunki

Do każdej wpłaty dokonanej z tytułu udziału dziecka w półkoloniach otrzymacie Państwo rachunek. Dane do rachunku należy przynieść na zbiórkę pierwszego dnia półkolonii.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na facebooku. Znajdziecie tam Państwo m.in. najświeższe informacje dotyczące naszych inicjatyw, relacje z zorganizowanych obozów. W trakcie trwania półkolonii na bieżąco będą umieszczane informacje z przebiegu naszej wspólnej zabawy.