Dla Nauczycieli

Dla Nauczycieli

Zielona szkoła

Dla Nauczycieli

sep
Podstawa prawna działalności

Firma Akademia Sportu Michał Maliszewski swą działalność turystyczną (wycieczki, obozy, zielone szkoły etc.) prowadzi na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 2056. Przedmiot działalności: organizator turystyki. Zasięg terytorialny wykonywanej działalności na: organizowanie imprez turystycznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w tym imprez zagranicznej turystyki przyjazdowej. Dodatkowo firma posiada wykupioną gwarancję ubezpieczeniową turystyczną, która również jest zgodnie ze stanowiącym prawem warunkiem niezbędnym do organizacji ww. imprez turystycznych.

Urząd kontrolujący

Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do odpowiednich instytucji państwowych nadzorujących tego typu placówki – spełniamy wszystkie wymogi prawne. Współpracujemy z ośrodkami w pełni przystosowanymi do organizacji ciekawych, bezpiecznych obozów. Każdy obóz zgłaszany jest do Urzędu Kontrolującego, czyli Kuratorium Oświaty. Z satysfakcją informujemy, że nigdy nie było żadnych zastrzeżeń, co do ich przebiegu. Wręcz przeciwnie, często spotykaliśmy się z uznaniem za rzetelność w przygotowaniu obozów.

Uczestnicy

Organizujemy wycieczki / Zielone Szkoły dla dzieci ze szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Zajęcia programowe

Na naszych obozach nie ma mowy o nudzie i bezczynności. Program wycieczek ułożony jest zawsze w taki sposób, by dzieciaki cały czas miały co robić, wykorzystujemy każdą, nawet najkrótszą chwilę. Koncentrujemy się nad tym, by zapewnić naszym pociechom odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego, dostosowanego do możliwości, sprawności fizycznej i wieku uczestników. Proponujemy bardzo szeroką gamę zajęć programowych, które dzieci mogą wybrać wg. własnych upodobań i zainteresowań. Na naszych wycieczkach zawsze coś się dzieje!

Kadra

Na naszych wycieczkach zawsze zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, instruktorską (absolwenci AWF Warszawa – kierunek wychowanie fizyczne i fizjoterapia). Zajęcia prowadzone są przez trenerów/instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia państwowe.

Odpoczynek

Oprócz bogatego programu dydaktyczno-sportowego, zapewniamy dzieciom również odpowiedni odpoczynek. Na naszych wycieczkach obowiązuje cisza poobiednia (1,5h), natomiast cisza nocna trwa od godz. 22.00 do 08.00. Niezbędne przerwy w zajęciach obowiązują wszystkich, niezależnie od wieku uczestników i charakteru wycieczki.

Wyżywienie

W czasie trwania naszych wycieczek zapewniamy pełne wyżywienie. 3 posiłki dziennie + podwieczorek.

Zakwaterowanie

Korzystamy tylko ze sprawdzonych obiektów kolonijnych, bądź hotelowych. Wszystkie pokoje lub domki posiadają pełen węzeł sanitarny. Dodatkowo, dzieci do 8 roku życia kwaterowane są tuż obok wychowawcy! Ośrodki z którymi współpracujemy umiejscowione są w lesie, z dala od miejskiego zgiełku.

Transport

W cenie usługi zawarty jest również koszt transportu. Współpracujemy tylko z przewoźnikami gwarantującymi usługi najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę komfort jazdy, postoje podczas przejazdu dostosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży.

Skąd jest wyjazd?

Miejsce wyjazdu to teren lub bezpośrednie sąsiedztwo szkoły. Na życzenie wychowawców wyjazd może być z innego miejsca.

Zasięg telefonii komórkowej

We wszystkich ośrodkach z którymi współpracujemy jest zasięg telefonii komórkowej.

Zebranie informacyjne

Przed każdym wyjazdem organizowane są zebrania informacyjne, na które zapraszani są rodzice zapisanych dzieci. Na zebraniach rodzice dowiadują się o wszystkich najważniejszych informacjach dotyczących wyjazdu dziecka na wycieczkę. Zebrania to również świetna okazja do tego, by rodzice poznali pełną kadrę instruktorską i usłyszeli odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania.

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonywać bezpośrednio u właściciela – Pana Michała Maliszewskiego, bądź drogą telefoniczną (nr telefonu w dziale kontakt).

Cena

Koszt wycieczki podawana jest po otrzymaniu kilku ważnych informacji, takich jak np. liczba uczestników, przybliżony program, miejsce wyjazdu. Podany koszt zawiera wszystkie opłaty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, opieką kadry trenerskiej, instruktorskiej, programem. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przedpłaty w wysokości 20% całego kosztu.

Dopłaty do wycieczek

Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W ramach ceny dzieci otrzymują dostęp do całego programu wycieczki, wszystkich atrakcji ośrodka, oraz pracę szkoleniową. Dzieci mają zagwarantowane całodzienne wyżywienie oraz dostęp do napoi.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na facebooku. Publikujemy tam zdjęcia oraz filmy z naszych wycieczek. Ponadto znajdziecie tam Państwo m.in. najświeższe informacje dotyczące naszych inicjatyw, relacje z zorganizowanych obozów, wycieczek.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.