Kadra pedagogiczna dla najmłodszych

W naszych letnich obozach sportowych bardzo często uczestniczą dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Zabezpieczenie odpowiedniej kadry, pełniącej funkcje opiekuńczo-wychowawcze jest dla nas absolutnym priorytetem. Pragniemy poinformować, że i w tym roku nasze dzieci będą pod bardzo dobrą opieką. Przedstawiamy krótkie charakterystyki Pani Renaty i Pani Agnieszki, które będą obecne podczas obozu w Janowie Lubelskim.

Nauczyciel, pedagog: Renata Chmielarz
Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczony pedagog i wychowawca. Od wielu lat pracuje w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Jej zainteresowania to muzyka, poezja, podróże. Renata od kilku lat pełni na naszych obozach funkcję opiekuńcze i wychowawcze. Jej podejście do wychowanków, rzetelność oraz fachowość jest nieprzeceniona w pracy, szczególnie z najmłodszymi dziećmi.

Nauczyciel, pedagog: Agnieszka Mańturzyk
Agnieszka ukończyła studia na kierunkach: Edukacja wczesnoszkolna i korekcyjna oraz Terapia pedagogiczna. Ponadto pracowała jako opiekunka do dzieci, wychowawca świetlicy, asystent nauczyciela. Obecnie pełni funkcję pedagoga szkolnego w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Jej zainteresowania to sport (bieganie, siłownia), oraz muzyka i podróże.

Dodaj komentarz