LATO 2024

LATO 2024

ZAPRASZAMY NA OBÓZ SPORTOWY Z ELEMENTAMI SURWIWALU

LATO 2024

sep
Miejsce: Ośrodek turystyczny Zoom Przygody, Janów Lubelski
Termin: 22.06 – 01.07.2024
Uczestnicy: Dziewczynki i chłopcy w wieku 5-16 lat
Koszt: 2350zł

Już teraz zapraszamy na kolejną – 16 edycję obozu sportowo – surwiwalowego, który podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się na początku wakacji, w dobrze wszystkim znanym Janowie Lubelskim.

Zapewniamy:
 • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, trenerską, instruktorską (czynni nauczyciele, trenerzy, absolwenci AWF Warszawa),
 • Opiekę medyczną (na miejscu).
 • Ubezpieczenie NNW.
 • Transport autokarem z Warszawy i z powrotem.
 • Zakwaterowanie w pawilonie mieszkalnym oraz chatach (wszystkie pokoje w pawilonie, oraz chatach odnowione w tym roku. W pokojach toalety i TV)
 • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie.
 • Najbogatszy program kulturowo – sportowy

Nowe programy do wyboru

W tym roku proponujemy naszym uczestnikom trzy programy, które równolegle będziemy realizować podczas obozu. Jest to również nasza odpowiedź na Państwa pytania, oraz sugestie.

Program sportowo-surwiwalowy (1)

Program standardowy, realizowany przez nas od wielu lat. Dedykowany dziewczynkom oraz chłopcom w wieku 5-16 lat. Nacechowany zajęciami surwiwalowymi, przygodowymi, sportowymi, integracyjnymi i rekreacyjnymi. Bogaty w te wszystkie aktywności, które cieszą się wśród naszych uczestników największym uznaniem. Co roku wprowadzamy nowe elementy do programu, aby zaskoczyć i zadowolić szczególnie tych, którzy na naszych obozach są co roku.

Program paintballowo-kajakowy (2)

Od 12 roku życia. Chcielibyśmy tym programem wyjść naprzeciw szczególnie tym osobom, które jeżdżą z nami od dawna, lub uczestniczyli w którejś z wcześniejszych edycji obozu sportowo-surwiwalowego. Poza tym oferta skierowana do nieco starszych dzieci. 

Uczestnicy zostają wyposażeni na cały czas trwania obozu w kombinezony, oraz maski do paintballa, poza zajęciami, które mamy w programie sportowo-surwiwalowym każdego dnia uczestniczą również w dodatkowej atrakcji objętą tym programem. 

Są to różne odmiany / warianty / scenariusze gry w paintballa, lub zajęcia kajakowe (np. 7km spływ kajakowy). Jesteśmy przekonani o tym, że program przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym uczestnikom!

 • Minimalna liczba osób, aby program został zrealizowany: 10 osób
Program piłkarski (3)

Janów Lubelski stale się rozwija, a w zeszłym roku poprawie uległa również infrastruktura piłkarska. Korzystać będzie zatem z nowo powstałego boiska piłkarskiego z syntetyczną nawierzchnią. Bardzo nas ta perspektywa cieszy, gdyż każdego roku wśród naszych uczestników mamy zapalonych piłkarzy. Poza tym na boisku zapewnimy zajęcia ukierunkowane na rozwój techniki specjalnej oraz rozumienie gry, a w przerwach między zajęciami uczestnicy tego programu będą brać udział w odprawach i warsztatach taktycznych. Opiekę nad naszymi piłkarzami sprawować będzie trener piłkarski z uprawnieniami UEFA A. 

Uczestnicy tego programu będą mieć zapewnioną każdego dnia jedną jednostkę treningową na boisku, oraz jedną odprawę z zakresu taktyki indywidualnej. Ponadto będą brać oczywiście udział w zajęciach surwiwalowych, przygodowych, sportowych itd.

 • Minimalna liczba osób, aby program został zrealizowany: 10 osób
Ośrodek turystyczny

Ośrodek Zoom Przygody położony jest w Janowie Lubelskim, 150m od Zalewu janowskiego, nieopodal Zoom’u Natury. Ośrodek gwarantuje zakwaterowanie grupy w bardzo dobrych warunkach (klimatyczne domki drewniane, pawilon mieszkalny, pęłny węzeł sanitarny). Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się stołówka, bardzo duża świetlica, sala gimnastyczna, przestrzenie sportowe oraz rekreacyjne. Teren jest ogrodzony oraz strzeżony.

Nowa struktura planu dnia

Chcąc podnieść poziom naszych obozów, od przyszłego roku będziemy pracować w oparciu o zaktualizowaną strukturę ramowego planu (każdego) dnia. W zajęciach przedpołudniowych w dalszym ciągu akcentować będziemy głównie atrakcje surwiwalowe, zajęcia z bloków sportowych i rekreacyjnych będą ponadto wypełniać czas do obiadu. Największą niespodziankę przygotowaliśmy na popołudnia. Codziennie bowiem będziemy proponować naszym uczestnikom w tym czasie zajęcia z bardzo rozbudowanego i atrakcyjnego bloku PRZYGODOWEGO. Jesteśmy przekonani, że ta zmiana jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą ofertę, a wrażenia naszych dzieciaków tym bardziej okażą się niezapomniane.

Czym są zajęcia PRZYGODOWE?

Są to atrakcje surwiwalowe, w których łączy się wyjątkowe emocje, adrenalinę z konkretnymi zdolnościami, takimi jak: planowanie, współpraca, orientacja, logiczne myślenie, rywalizacja.
W tym celu przygotowaliśmy dla naszych uczestników bardzo rozbudowaną ofertę zajęć z tego bloku, które codziennie będą realizowane.

Nowe atrakcje

Wszystkie atrakcje podzielone są na bloki tematyczne wg. których układany jest plan każdego dnia na obozie.

 • Blok zajęć surwiwalowych
 • Blok zajęć przygodowych
 • Blok zajęć sportowych
 • Blok zajęć rekreacyjnych
 • Blok zajęć integracyjnych
 • Wycieczki edukacyjne / krajoznawcze

Każdy blok tematyczny zawiera od kilkunastu do kilkudziesięciu atrakcji. Zapraszamy do zakładki Obozy/Atrakcje. Znajduje się tam zaktualizowana lista wszystkich atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych uczestników.

Pakiety promocyjne
 • 50zł zniżki dla osób, które jadą z nami kolejny raz
 • 50zł zniżki w przypadku wyjazdu rodzeństwa (zniżka dla każdego z rodzeństwa)
 • 50zł zniżki, jeśli pobyt dziecka zostanie opłacony do końca lutego 2024

* zniżki nie łączą się

Pakiety dodatkowe
 • 100zł – udział dziecka w atrakcji „ekstra”, która będzie realizowana ostatniego dnia obozu (atrakcja nie objęta w programie tegorocznego obozu)
 • 150zł – przejażdżka quadem terenowym z instruktorem po lasach janowskich (bez ograniczeń wiekowych)
 • 150zł – przejażdżka otwartym jeep’em terenowym (czteroosobowym) po lasach janowskich (bez ograniczeń wiekowych)
 • 150zł – przejażdżka maluchem – fiat 126p (bez ograniczeń wiekowych)
 • 150zł – zjazd linowy do studni 30m, z czołówką na głowie – efekt jaskini (od 12 roku życia)
 • 200zł – 50 dedykowanych zdjęć dziecka z obozu
 • 300zł – spersonalizowany film video na którym uwiecznione jest dziecko podczas udziału w atrakcjach obozowych
* w przypadku wykupienia pakietów dodatkowych za min 400zł – atrakcja extra gratis!
Challenge obozowe z nagrodami

Postanawiając urozmaicić oraz wzbogacić również blok zajęć wieczornych, przeprowadzimy w trakcie obozu kilka CHALLENGE’y indywidualnych oraz zespołowych, w których laureaci będą nagrodzeni.
Do corocznego pokazu talentów dorzucamy również m.in.:

 • konkurs na malowanie twarzy specjalnymi farbami,
 • galę wystrzałowych fryzur,
 • konkurs na najzabawniejszą fotkę obozową,
 • konkurs malowania twarzy
 • konkurs na wykonanie najciekawszego logo akademii sportu.

Ponadto na koniec obozu reprezentację obozową czeka mecz w uproszczonego beach soccera / piłkę siatkową plażową z reprezentacją wychowawców! Zapowiadają się mega emocje!

Gadżety firmowe dla każdego

W tym roku ponownie każdy uczestnik otrzyma od nas prezent z logotypem Akademia Sportu.

Sam wybierz co chcesz robić na naszym obozie – korzystaj z bogatej oferty wszystkich proponowanych zajęć.

Program naszych obozów jest bardzo bogaty, a dzieci same decydują w jakiego typu zajęciach chcą uczestniczyć. Wszystkie zajęcia dostępne są dla każdego dziecka, bez względu na płeć, wiek, czy poziom sprawności fizycznej.

Blok zajęć surwiwalowych

kule

kule wodne, zorbing

militarne

paintball, strzelnica, przeprawa bagienna, militarny turniej, mini szkoła przetrwania, jeepy

liny

park linowy, tyrolka do wody, wspinaczka na drzewo, tor linowy, most zaufania, nauka wiązania węzłów i technik linowych

Blok zajęć przygodowych

marsze

marsz na orientację, marsz trapera, marsz do wyznaczonego celu, marsz rowerowy, marsz medyczny, marsz surwiwalowy, marsz nocny, marsz edukacyjny

igrzyska

zwariowana olimpiada, spartakiada, zdobywcy, 12 prac herkulesa, mega planszówki, tor sprawnościowy

medyczne

medicus, bandażowanie, pozoracja „edukacyjne”: ślimak, jakie to drzewo?, poznajemy gatunki chronione, poznaj przyrodę

edukacyjne

ślimak, jakie to drzewo?, poznajemy gatunki chronione, poznaj przyrodę

integracyjne

projekt Wyspa, projekt Misja, projekt Łowcy Skarbów, projekt Zagadka Kryminalna, projekt Enigma

Blok zajęć sportowych

piłka nożna, beach soccer, kajaki, tenis stołowy, badminton, siłownia plenerowa, dmuchańce (piłkarzyki, byk, żyroskop, eliminator, sumo, boks), rowery

Blok zajęć rekreacyjnych

kąpielisko, aqua park, kino 3d, laboratoria, pokaz zwierząt egzotycznych, gry i zabawy ruchowe (baloniada, guma, skakanka, klasy, berek z balonami, dwa ognie, hula hop, rzucanie do celu), gry świetlicowe (gry planszowe, zajęcia plastyczne), bańki mydlane, festiwal kolorów, malowanie kredą, kręcenie waty cukrowej

Blok zajęć integracyjnych
 • kino nocne,
 • dyskoteki,
 • karaoke,
 • just dance,
 • ognisko,
 • zabawy terenowe

Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do odpowiednich instytucji państwowych nadzorujących tego typu placówki – spełniamy wszystkie wymogi prawne. Współpracujemy z ośrodkami w pełni przystosowanymi do organizacji ciekawych, bezpiecznych obozów. Każdy obóz zgłaszany jest do Urzędu Kontrolującego, czyli Kuratorium Oświaty. Numer zaświadczenia o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych: 2056. Dodatkowo nasza firma posiada certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej.

Zebranie

16.05.2024 (czw) odbędzie się zebranie informacyjne (online) dla rodziców zapisanych na obóz dzieci. Do tego dnia należy uiścić opłatę/zaliczkę w wysokości 1000zł oraz dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty (zakładka DO POBRANIA). O godzinie zebrania poinformujemy każdego rodzica w późniejszym czasie.

14.06.2024 (pn) do tego dnia należy wpłacić pozostałą kwotę 1350zł, lub zależną od przysługujących i zamówionych pakietów.

* Gwarancją utrzymania rezerwacji jest wpłacenie zaliczki.

Zapis na obóz

Już teraz można dokonać zapisu na obóz.

Zapisy prosimy zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona.

Wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do organizatora, oraz kierownika wypoczynku p. Michała Maliszewskiego (503 66 77 44 lub biuro@akademia-mm.pl)

Zapraszamy również do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej, profilu na Facebooku, oraz Instagramie.