Obozy

Obozy

OBOZY

Obozy

sep

Nasza firma od kilku lat specjalizuje się w organizacji profesjonalnych, bezpiecznych i bardzo ciekawych obozów dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy dumni, gdyż Akademia Sportu z roku na rok przyciąga na swoje obozy coraz szersze rzesze dzieci. Pozytywne recenzje i opinie zadowolonych wychowanków i ich rodziców motywują nas do pracy, ale również zmuszają do systematycznego podnoszenia jakości naszych usług.

W tej chwili Akademia Sportu zajmuje się organizacją obozów letnich:
  • Obozy sportowo-survivalowe
  • Obozy piłkarskie
  • Wyjazdy zagraniczne

Pragniemy udowodnić, iż najważniejszy jest dla nas poziom i jakość świadczonych przez nas usług. Chcemy, by nasze obozy były dla Państwa dzieci wspaniałym, bezpiecznym i pełnym przygód wypoczynkiem.

„Naszym celem jest organizacja takich obozów, na których dzieci będą świetnie się bawić i na które będą chciały wracać”.

W tym dziale pragniemy zapoznać Państwa z ofertą naszych obozów letnich i zimowych. Przedstawimy program obozów, jak również spróbujemy udzielić wszystkich najważniejszych informacji, które zapewne interesują rodziców. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Państwu stworzyć pozytywne wyobrażenie dziecka o obozie oraz lepiej przygotować swoje pociechy do wyjazdu i przeżycia przez nich niezapomnianej przygody, która z pewnością będzie miała wpływ na ich przyszłość.

Oto tylko niektóre korzyści związane z pobytem dziecka na naszym obozie:

Poprawa stanu zdrowia.

Idealne warunki do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, zmiana klimatu oraz program zawierający liczne zajęcia ruchowe powodują iż dzieci stają się bardziej zahartowane i odporne. Dodatkowo dzieci nabywają wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia, którą wykorzystują w czasie trwania roku szkolnego.

Kształtowanie sprawności fizycznej.

Wszystkie nasze obozy służą poprawie szeroko pojętej sprawności fizycznej. Poprzez liczne zajęcia ruchowe pozytywnie kształtowane są takie cechy jak np. wytrzymałość, siła, szybkość. Ponadto zajmujemy się również organizacją obozów profilowych (piłkarskich).

Kształtowanie zdolności psychicznych.

Bez wątpienia warunki obozowe sprzyjają kształtowaniu cech, nad którymi na co dzień wcale nie jest łatwo pracować. Rozwaga, odpowiedzialność, samodzielność, współpraca to tylko niektóre z nich. Dodatkowo w czasie trwania obozów dzieci często nawiązują przyjaźnie, które pielęgnują po zakończeniu obozu.

Rozwijanie talentów.

W programie naszych obozów znajduje się również miejsce na zajęcia dydaktyczne, na których dzieci mogą rozwijać różne talenty.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – ZOBACZCIE JAK SIĘ BAWIMY NA OBOZACH!