Kadra

Kadra

Akademia MM

POZNAJ NASZĄ KADRE

sep

Nasz zespół tworzy wykształcona i doświadczona kadra. Nasi pracownicy to osoby legitymujący się najwyższymi państwowymi uprawnieniami. Są wśród nich Trenerzy z klasami mistrzowskimi z różnych dyscyplin sportowych oraz nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem pracy w szkole. Osoby tworzące Akademie Sportu to ludzie, którzy znają się od wielu lat, łączy ich nie tylko wspólna codzienna praca, ale również przyjaźń, która jest fundamentem zaufania. Nasz kadra złożona jest z osób pozytywnie nastawionych, dla których praca z dziećmi to przyjemność.

Podczas organizowanych obozów i prowadzonych zajęć pragniemy zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę pedagogiczno-trenerską. Na naszych obozach funkcję wychowawczą sprawują co roku Ci sami opiekunowie.

Dodatkowo za pośrednictwem naszej strony możesz nawiązać kontakt z różnymi fachowcami. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem kontaktu z którymś z nich napisz do nas.

Nauczyciel, pedagog: Agnieszka Księżopolska

Absolwentka SWPS na kierunku filologii angielskiej ze ścieżką tłumaczeniową oraz podyplomowych studiów w kierunku metodyki nauczania języka angielskiego. (Również absolwentka studiów podyplomowych UKSW na kierunku relacji interpersonalnych i profilaktyki uzależnień.) Obecnie nauczycielka języka angielskiego w XVIII L.O. im. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie, wcześniej przez 3 lata nauczycielka języka angielskiego w klasach 4-8 i dwujęzycznej klasie 1 L.O. w szkole podstawowej oraz liceum Wyspa JP, również przez 2 lata nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu „Iskierka” w Warszawie. W wolnych chwilach lubi czytać książki oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Jej zainteresowania to podróże, uczenie się języków obcych oraz wędrówki po górach.

Instruktor sportu ze specjalizacjami tanecznymi i gimnastycznymi: Aleksandra Rogowska

Wykwalifikowany instruktor sportu ze specjalizacjami tanecznymi i gimnastycznymi. Studentka wychowania fizycznego. Z aktywnym trybem życia związana jest od wczesnych lat. Zdecydowana i konsekwentna a przy tym ciepła osoba kochająca pracę z dziećmi. Na co dzień prowadzi swoją szkołę taneczną i zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży. Jej znajomość technik z zakresu ruchu, tańca i zabaw tworzą nam profil perfekcyjnego animatora i trenera zarażającego małych i dużych swoją pozytywną energią.

Nauczyciel, pedagog: Joanna Szymanek

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pedagogiki szkolnej oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Nauczyciel świetlicy w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Pasjonatka wędrówek górskich, jazdy na rowerze, podróży oraz książek o tematyce kryminalnej. 

Logopeda: Kasia Ejsmentewicz

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia polska, specjalizacja logopedia. Od 5 lat pracuje na stanowisku logopedy, w tym od 3 lat w Szkole Podstawowej nr 158. Pracę w szkole dzieli z pracą z najmłodszymi w przedszkolu. Uwielbia spędzać wolny czas z przyjaciółmi oraz poznawać nowych, ciekawych ludzi. Jej zainteresowania to podróże, kino oraz literatura kryminalna.

Nauczyciel, pedagog: Renata Chmielarz

Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczony pedagog i wychowawca. Od wielu lat pracuje w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Jej zainteresowania to muzyka, poezja, podróże. Renata od kilku lat pełni na naszych obozach funkcję opiekuńcze i wychowawcze. Jej podejście do dzieci, rzetelność oraz fachowość jest nieprzeceniona w pracy z najmłodszymi dziećmi.

Trener lekkoatletyki: Ania Gąstał

Ania odpowiada za przygotowanie motoryczne sportowców, w przeszłości była klasową lekkoatletką (m.in. Halowa Mistrzyni Polski w skoku w dal juniorów, Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal ). Ania jest absolwentką warszawskiej AWF (kierunek: Wychowanie Fizyczne), dodatkowo ukończyła Podyplomowe Studia Menedżerskie Organizacji i Zarządzania w Kulturze Fizycznej. Legitymuje się uprawnieniami instruktora lekkoatletyki. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wf, w SP nr 158 w Warszawie.

Nauczyciel, pedagog: Agnieszka Mańturzyk

Agnieszka Mańturzyk ukończyła studia na kierunkach: Edukacja wczesnoszkolna i korekcyjna oraz Terapia pedagogiczna. Ponadto pracowała jako opiekunka do dzieci, wychowawca świetlicy, asystent nauczyciela. Obecnie pełni funkcję Pedagoga szkolnego w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Jej zainteresowania to sport (bieganie, siłownia), oraz muzyka i podróże.

Wychowawca, trener piłki nożnej: Marta Sakowicz

Absolwentka SGGW, aktualnie studentka fizjoterapii. Ponadto posiada uprawnienia trenera piłki nożnej – UEFA C. Oprócz kursu trenera ukończyła również kurs kinesiotapingu. Obecnie pracuje z najmłodszymi piłkarzami w Legia Soccer Schools oraz współpracuje z innymi warszawskimi szkółkami. Od kilku lat posiada kurs wychowawcy oraz jeździ na obozy zarówno piłkarskie jak i sportowo-rekreacyjne. Prowadzi grupy nie tylko piłkarzy ale również potrafi doskonale zaopiekować się żeńską częścią uczestników obozu. Praca z najmłodszymi piłkarzami jak i małymi pacjentami jako przyszły fizjoterapeuta pozwala jej na osiągnięcie ogromnej satysfakcji, gdy widzi efekty swojej pracy. Wolny czas pomiędzy treningami lubi spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze lub na siłowni.

Instruktor tańca: Aleksandra Maliszewska

Ola z uśmiechem na twarzy, pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem zadba o siłę, koordynację i elastyczność naszych sportowców wprowadzając podstawy tańca. W wieku 12 lat rozpoczęła przygodę z tańcem w szkole „Egurrola Dance Studio”, a obecnie trenuje w otwockim Studio Tańca Duet. Swoje umiejętności rozwijała pod okiem najlepszych polskich instruktorów oraz wielu zagranicznych choreografów. Uczestniczyła w serii warsztatów tanecznych w prestiżowym „Broadway Dance Center” w Nowym Jorku. Ola regularnie bierze udział w zawodach rangi krajowej, jak również w Mistrzostwach Europy i Świata, gdzie wraz z zespołem zdobywa finałowe miejsca.

Nauczyciel, pedagog: Justyna Wagner

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie,(Wydział Nauk Pedagogicznych, kierunek Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza). W czasie wolnym od pracy uczestniczy we wszelkiego rodzaju wyjazdach obozowych (letnich i zimowych). Legitymuje się uprawnieniami dot. pełnenia obowiązków wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku. Praca z dziećmi daje Jej ogromną satysfakcję. Posiada umiejętność kreatywnego wypełniania czasu wolnego dzieci i młodzieży. Nauczyciel SP nr 158 w Warszawie. Interesuje się sportem, muzyką i filmem.

Nauczyciel, pedagog: Łukasz Sawoniuk

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Nauczyciel wychowania fizycznego oraz wychowawca klasy w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie. Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej w Przedszkolu nr 206 w Warszawie. Specjalizacje instruktorskie z zakresu samoobrony oraz kulturystyki. Jego zainteresowania to sporty walki przede wszystkim kickboxing oraz boks. Miłośnik piłki nożnej w szczególności Ligii hiszpańskiej, aktywnego spędzania wolnego czasu.

Trener piłki nożnej: Daniel Wojtecki

Obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport. Posiada uprawnienia trenera piłki nożnej – UEFA B. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie prowadzenie kilku drużyn piłkarskich. Współpracuje również z Akademią Piłkarską MKS Polonia Warszawa. Oprócz tego od kilku lat pełni funkcję wychowawcy kolonijnego na obozach zarówno w okresie wakacyjnym jak i zimowym. Zawsze na swoich zajęciach stara się zarazić zawodników pozytywnym nastawieniem, czas na treningu wykorzystuje do ostatniej minuty, aby jak najwięcej przekazać swoim podopiecznym. Może pochwalić sie również świetnym kontaktem zarówno z młodszymi jak i starszymi obozowiczami. Choć w ciągu roku czas wypełniony ma treningami to wolne chwilę spędza na siłowni lub w inny aktywny sposób.

Trener piłki nożnej: Krzysztof Janicki

Młody, ambitny trener a także wychowawca kolonijny, od kilku lat pracuje jako trener piłki nożnej dzieci i młodzieży. Uczestnik wielu kursokonferencji i stażów. Posiada licencję UEFA GRASSROOTS B. Miłośnik kultury, muzyki i sztuki. Interesuje się również historią. Sport kocha od dziecka i tym samym chcę zarażać swoich podopiecznych.

Trener aerobicu/Tae-Bo: Mirosław Bogut

Obecnie instruktor fitness w różnych formach gimnastyki, dawniej akrobata sportowy klasy mistrzowskiej. Mirosław Bogut to autor programu ćwiczeń z zakresu akrobatyki sportowej dla piłkarzy w rożnym wieku, wzmacniających ścięgna i mięśnie co pozwala m.in. zmniejszyć ilość kontuzji i polepszyć sprawność fizyczną. Mirek obdarzony jest bardzo dużym poczuciem humoru, świadczą o tym najlepiej jego autorskie numery cyrkowe: „Szalony Fortepian” i „Hallo Taxi”, które prezentuje na licznych występach estradowych. Jego programy wykonywane są zawsze na wesoło, dominują w nich elementy ekwilibrystyki i humoru.

Nauczyciel, trener piłki nożnej: Jakub Kaźmierczak

Trener Jakub jest absolwentem AWF Warszawa, kierunek Wychowanie Fizyczne. Legitymuje się ponadto uprawnieniami trenera piłki nożnej – UEFA A. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 158 w Warszawie, dodatkowo pełni funkcję trenera prowadzącego zespół rocznika 2006 w MKS Polonia Warszawa. Jakub Kaźmierczak dba o swój rozwój zawodowy uczestnicząc m.in. w zagranicznych stażach szkoleniowych (m.in. Bayer 04 Leverkusen, Valencia CF). Jego zainteresowania to przede wszystkim piłka nożna, muzyka, podróżowanie. Z Akademią Sportu współpracuje od wielu lat, pełniąc najczęściej funkcje trenerskie oraz wychowawcze na naszych obozach sportowych.

Nauczyciel, trener piłki nożnej: Damian Miśkurka

Trener prowadzący rocznik 2008 w Akademii Piłkarskiej MKS Polonia Warszawa. W stołecznym klubie jest także mocno zaangażowany w akcję „Polonia Warszawa dla przedszkoli”. Absolwent AWF Warszawa, trener piłki nożnej z licencją UEFA B, instruktor piłki nożnej oraz trener II klasy w piłce nożnej. Posiada także licencję ratownika WOPR. Na swoim koncie ma wiele kursokonferencji trenerskich z zakresu piłki nożnej oraz staż trenerski w niemieckim Bayerze 04 Leverkusen. W przeszłości dziennikarz sportowy. Prywatnie fan Liverpoolu FC, literatury, historii oraz seriali. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, zwłaszcza na basenie, czy siłowni.

Trener piłki nożnej: Maciej Sobolewski

Nasz kolejny absolwent AWF w Warszawie, kierunek Wychowanie Fizyczne. Może pochwalić się uprawnieniami UEFA B. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wf w gimnazjum im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach oraz trener piłki nożnej grup młodzieżowych w klubie KS Krzaki Czaplinkowskie. Od kilku lat pełni funkcję animatora zajęć ruchowych podczas ferii zimowych i letnich. Jego pasje to piłka nożna i lekkoatletyka.

Wychowawca kolonijny: Sebastian Dudek

Wychowawca kolonijny, który mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym doświadczeniem w tym zakresie. Na obozy w roli wychowawcy jeździ razem z nami od kilku lat. Sebastian podczas obozów odpowiada zarówno za tych starszych, jak i młodszych uczestników. Ponadto realizuje się w roli animatora zajęć rekreacyjnych oraz sportowych w przedszkolach. Charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem, dużą empatią oraz odpowiedzialnością. Interesuje się piłką nożną, sportami walki oraz muzyką.

Trener piłki nożnej: Mateusz Nagórski

Nasz kolejny trener piłki nożnej. Mateusz to Wicemistrz Polski juniorów z 2005r, wielokrotny mistrz Mazowsza, reprezentant województwa mazowieckiego. Dzisiaj student IV roku Politologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz trener piłki nożnej UKS Żagle. Oprócz piłki nożnej interesuje się historią, filozofią (człowieka i polityki).

Trener piłki nożnej: Jakub Stęszewski

Kuba jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku SPORT, pasjonat piłki nożnej, trener II klasy piłki nożnej. Kuba również może pochwalić się bogatymi osiągnięciami sportowymi. Jako zawodnik zdobył tytuł Wicemistrza Polski w 2008 roku. Na co dzień pracuje jako trener piłki nożnej. Wolny czas spędza na rowerze i w kuchni, gotując swoje ulubione potrawy. W zimę zdarza mu się pojeździć na nartach i łyżwach. Posiada także doświadczenie jako wolontariusz pracował podczas EURO 2012 na stadionie Narodowym w Warszawie w dziale logistyki stadionowej oraz na międzynarodowym finale Danone Nations Cup 2012 w Warszawie.