Sponsorzy

Sponsorzy

Akademia MM

SPONSORZY

sep

Akademia Sportu Michała Maliszewskiego to firma, która ma na celu umożliwienie dzieciom realizowanie swoich sportowych marzeń. Naszym celem jest rozwijać aktywność fizyczną dzieci, ale przede wszystkim chcielibyśmy by dzieci czerpały jak największą radość z uczestniczenia w zajęciach sportowych. Do realizacji naszych założeń niewątpliwie potrzebni są ludzie którym podobnie jak nam zależy na rozwoju najmłodszych. Potrzebne są zatem firmy, jak również osoby prywatne które zechcą nas wesprzeć finansowo.

Dzięki otrzymanej pomocy będziemy mogli systematycznie poprawiać warunki rozwojowe naszym wychowankom. Otrzymana pomoc finansowa zostanie w 100% spożytkowana na udoskonalenie i wzbogacenie naszych projektów , zakup nowoczesnego sprzętu treningowego, odzieżowego oraz rozwój firmy. My możemy ze swojej strony zapewnić, iż zrobimy wszystko by pierwszy kontakt dzieci ze sportem był jak najbardziej pozytywny i że uczestnicy naszych zajęć będą zawsze opuszczać zajęcia treningowe z uśmiechem na twarzy.

Wszystkich chętnych do udzielenia pomocy i zamieszczenia swojej reklamy na naszej stronie, odzieży dedykowanej Akademii, produktach reklamowych zapraszamy do kontaktu.